Tekoša jumta remonts – kā tas notiek ?

Jumta remonts, tek ūdens no jumta, pil jumts, jumta labošana, ko darit ja tek jumts

Veca un nekvalitatīvi ieklāta jumta problēma ir tikai viena un neliela – lietus laikā jumts tek – ko tad darīt šādos gadījumos? Noteikti būtu jāuzaicina speciālists pie sevis kurš pirmkārt novērtē jumta stāvokli un remonta veidu, otrkārt, kas būtu pats būtiskākais – šo problēmu likvidē cik vien ātri iespējams, jo kā zināms mitrums neatgriezeniski bojā iekšējos apdares materiālus un tad šī skāde var izvērsties krietni vien maciņam nepatīkamāka, jo tas pleķis ko redzat uz griestiem ir tikai zelta maliņa, pārsteigums parasti slēpjas apdares materiālu apakšā, tādēļ ar jumta labošanu noteikti nevajadzētu vilcināties.

Līdzīga situācija parasti ir ar aizsērējušām vai caurām lietus teknēm, tās defektus ieraugām daudz ātrāk par pilošu, cauru jumtu, taču tikai retais uzreiz steidzas paveikt lietus tekņu labošanu, līdz nemanot esam jau saraduši ar šo problēmu un atopamies tikai tad kad ēkas fasāde ir jau sabojāta un tieši tad atceramies kad teknes salabošana bija pats vienkāršākais process un nu jau būs jalabo ne tikai tekne bet arī pašas ēkas fasāde.

tīrīt notekcaurules, jumta tekne aizsērējusi, jumta ūdens caurule ciet

Jumta meistari ne vienmēr atsaucas uz aicinājumu apskatīt tekošo jumtu, it īpaši ja tas notiek karstajā būvniecības sezonā, kad pašiem jumta meistariem pat neatliek laika lielajiem projektiem. Lai klientam piedāvātu ātrāku un ērtāku problemātisko seku likvidēšanu, mūsu komandā ir lieliski speciālisti kas nodarbojas tikai ar nelieliem jumta remondarbiem – jumta sūces likvidēšana, jumta apskate, skursteņu jumtiņu vai pieslēguma izveide, ventilācijas izvada montāža, kā arī izbūvētā jumtā montēt jumta logu vai nelielas izbūves veidošanu jumta pārsegumā.

jumta ventilacijas skurstenis, jumta ventilacijas izvads, jumta ventilacija

Kā tas notiek ?

Pēc jūsu zvana saņemšanas mēs ierodamies pēc iespējas ātrāk un jumta meistars apskata problēmu un tās iespējamo remonta risinājumu, ja problēma ir neliela tad jumta meistars to atrisina nekavējoties uz vietas, ja problēma ir lielāka tad apspriežoties ar jums tiek aprēķinātas darba izmaksas, izklāstot iespējamo remonta veidu jumta labošanai. Viena izsaukuma maksa uz objekta apskati ir tikai – 15 eiro, kas pāriet kā darba daļēja apmaksa līdz ko tiek uzsākti labošanas darbi jūsu jumtam. Visbiežākās problēmas ar ko nākas saskarties jumta meistariem ir nekvalitatīvi izveidota skursteņa pieslēguma vieta, tā nomaiņa atkarībā no situācijas parasti izmaksā aptuveni 150 eiro robežās (ieskaitot materiālu), taču tik cik dažādi ir jumti un to seguma veidi, tik atšķirīgas ir arī to problēmas, tādēļ vienotas izmaksu listes nav un katra problēma tiek izvērtēta atsevišķi.

jumta labošana, jumta meistari, labot jumtu, jumta remonts

Daži no meistaru darbiem - links spiežot uz bildes

jumta labošana, jumta meistari, labot jumtu, jumta remonts
SKURSTEŅA APDARE
jumta labošana, jumta meistari, labot jumtu, jumta remonts
BEZASBESTA ŠĪFERA IEKLĀŠANA
jumta labošana, jumta meistari, labot jumtu, jumta remonts
IZVADS JUMTA VENTILĀCIJAI

Mail - jumti@varupats.lv
Tel.nr +371 28 155 819
Ja labo tad vienreiz un kārtīgi...

Jumta remontu iespējams paveikt dažādi, jo jumtam kurš jau ir nokalpojis savu laiku un kuru paredzēts tuvākajā nākotnē nomainīt jumta labošanu veicam pārsvarā izmantojot hermētiķus, mastikas un bitumena lentas, jo to kalpošanas laiks ir salīdzinoši neilgs (3-5 gadi), taču izmaksu ziņā tie ir krietni lētāki, kas arī atbilst pagaidu jumta remontam un pilnībā sevi attaisnos līdz brīdim kad tiks veikta visa jumta nomaiņa.
Jumtam kura segums vēl ilgi kalpos, bet ir pieļautas kļūdas tā montāžā vai vēja brāzmas ir radījušas problēmas, labošanu, jumta remontu veicam izmantojot pēc iespējas mazāk blīvējošās mastikas, kas īpaši attiecas uz metāla jumtiem, jo blīvējošā mastika kalpo tikai zināmu laika posmu, kuru pēc noteikta laika būtu nepieciešams atkal atjaunot, veicot jumta remontu šādam jumtam ļoti liela nozīme ir meistara rokām un izmantoto materiālu kvalitātei, lai veiktie jumta labošanas darbi kalpotu ilgi un pēc remonta veikšanas vairs nebūtu nepieciešami meistara pakalpojumi.

umta labošana, jumta meistari, labot jumtu, jumta remonts
Dalies:
admin

Post a comment