fasādes siltinašana

11 atbildes [Pēdējais ziņojums]
Ce, 10/06/2011 - 21:25
fasādes siltinašana
Uz augšu
Viesis

man ir veca guļbuves māja apšūta ar špunta dēļiem,vēlos to siltināt bet negribu likt atpakaļ dēļus. gribētos likt dekoratīvo apmetumu..KO UN KĀ LABĀK DARĪT?

Pk, 10/07/2011 - 19:08 #1
viens no variantiem
Uz augšu
Bezsaistē

Viens no variantiem varētu būt šāds, izveido koka karkassu, pie tā piestiprini putopolistiriolu un beigās to apmet ar dekoratīvo apmetumu. Galvenais šajā lietā ir sprauga starp putopolistiriolu un sienu, tur jābūt nekustīgam gaisam, tādā veidā arī šis nekustīgais gaiss škirbā kalpo kā siltumizolācija, vēl ieteicams izveidot gaisa atveres ko ataisam vasarā, lai izventilējās šī šķirba no mitruma, ja tas tur ir. Izklausās sarežģītāk kā patiesībā, skaties zemāk

siltinat, putoplistiriols, putiks, putoplastssiltinat, siltinasasna, putolplasts, putuplasta loksnessiltinat, putoplasts, putoplasta loksnes, fasades siltinasana

Pk, 10/07/2011 - 21:04 #2
esmu dzirdējis par cieto
Uz augšu
ainars (nav pārbaudīts)

esmu dzirdējis par cieto akmens vati.KĀ AR TO DARA? UN KĀ LAI DABŪ NEKUSTĪGU GAISA SPRAUGU?

Pk, 10/07/2011 - 21:32 #3
Akmens vate
Uz augšu
Bezsaistē

Akmens vati jau kokam lietot ir labāk, taču to šādi nebūs iespējams piestiprinā, jo tā ir mīkstāka.

Nekustīga gaisa sprauga es domāju ar to tākā slēgtu telpu kurai nav spraugu, jo nekustīgs gaiss ir labākais siltumizolācijas materiāls, vēl šo spraugu iespējams aizpildīt ar beramo putopolistiriolu vai beramo akmens vati. Siltumizolācijas ziņā tas vispār būtu super un taisna siena arī, tikai nezinu kā šie abi materiāli akmens vate un putopolistirola loksnes kopā pilda savu funkciju - respektīvi vai nesvīdīs siena.

Putopolistiriola loksnes pie karkassa montē ar skrūvēm un par plāksnēm izmanto nerūsējošu metālu, es izmantoju metāla sienu profilus kurus sagriezu.

Es savu sienu siltināju šādi tādēļ, ka uz to nelīdzeno gāzbetonu neko citu nebija iespējams uzklāt un pēc mana prauga savu koka māju arī nosiltināja kaimiņš un siltāk un sakaistāka tā noteikti ir, putopolistiriola loksnes vienīgi ieteicams ņemt cietākas izturības.

Pk, 10/07/2011 - 21:39 #4
akmens vate
Uz augšu
Bezsaistē

Var arī to akmens vati uzmunštierērt šādi, tikai karkas jāveido ar biežāku latojumu, ja siena daudz maz taisna, tad var bliezt pa tiešo klāt, jā bet Tomsona risinājums neslikts - cepuri nost!!!

Se, 10/08/2011 - 08:29 #5
un kā ir ar Fibrolītu un
Uz augšu
ainars (nav pārbaudīts)

un kā ir ar Fibrolītu un Rockwool

Se, 10/08/2011 - 13:49 #6
citi
Uz augšu
Bezsaistē

O - Fibrolīts laikam būs tas kas tev būs vajadzīgs, vienīgais kā tas izskatās cenas izteiksmē, bet tad jau var ņemt tādu paplānāku kādu 30milimetrīgo un šo spraugu aizpildīt ar beramo vati - Labs variants.

Rockwol plāksnes ir tās pašas akmens vates, tās laikm taka īsti nebūs, izskatās ka fibrolīts būs tas labākais variants.

Se, 10/08/2011 - 19:10 #7
un tad uz fibrolita pa taisno
Uz augšu
ainars (nav pārbaudīts)

un tad uz fibrolita pa taisno liek dekorativo apmetumu?Ar ko labāk stiprināt un vai obligāti to spraugu jāaizpilda? Un kā ir ar vēja plēvi?

Sv, 10/09/2011 - 12:00 #8
sprauga
Uz augšu
Viesis

Firbrolītu stiprini ar skrūvēm un speciālām plastmasas paplāksnēm vai arī kā augšā rādīts ar nerūsē'joša metāla plāksnēm, skrūvēm arī jābūt nerūsējošām.

Vari ju likt to vēja plēvi, bet manuprāt īpaša jēga no tā nebūs, kā jau tika teikts ka spraugu labāk ir aizpildīt, jo silltums kas izkļūs uz ārpusi no ēkas nonāks spraugā, ja šajā spraugā būs kāda noplūde tas aizies prom un no fibrolīta nebūs nekādas jēgas , tik cik skaistumam.

Sv, 10/09/2011 - 19:40 #9
Liels paldies par padomu!!!
Uz augšu
ainars (nav pārbaudīts)

Liels paldies par padomu!!! Ja rassies neskaidrība tad jautāšu vēl.

Ot, 11/15/2011 - 22:27 #10
re
Uz augšu
Bezsaistē

lai dabutu nekustigo gaisa spraugu smuki pa perimetru apsmere limi un pa dvidu 2 as plekas limi  tad pielime vinu pie sienas un papildus starp sienu un spraugu veidojas atstarpe un to ari panem un smuki aizsmere ciet un tada veida rodas nekustiga gaisa sprauga un nevajad nekadus karkasus tur taisit

Komentāru skatīšanās uzstādījumi

Izvēlieties Jums vēlamāko veidu, kā parādīt komentārus un uzklikšķiniet uz "Saglabāt iestatījumus", lai aktivizētu izmaiņas.

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
CAPTCHA
Šis jautājums ir paredzēts, lai izvairītos no nelietīgām datorprogrammām. Esi godīgs un būsi laipni gaidīts!
7 + 2 =
Izrēķiniet šo vienkāršo matemātisko izteiksmi. Piemēram 1+3, ievadiet 4.